NAJWAŻNIEJSI SĄ DLA NAS ZADOWOLENI KLIENCI

O nas

Nasza firma zajmuję się produkcją pojemników metalowych takich jak kontenery samowyładowcze – koleby, pojemniki z otwieranym dnem, łyżki hydrauliczne, pługi śnieżne oraz pojemniki metalowe na wymiar. Jesteśmy najszybciej rozwijającym przedsiębiorstwem w swojej branży. Naszymi atrybutami są zorientowanie na klienta, elastyczność, dostosowanie rozwiązań do potrzeb klienta, rzetelność oraz ponad 10-letnie doświadczenie.

Pojemniki metalowe

Pojemniki metalowe wielkogabarytowe to branża, która istotnie rozwinęła się na przestrzeni czasu. Obecnie oferuje nie tylko klasyczne kontenery na gruz, ale także wiele innowacyjnych rozwiązań, istotnie zwiększających wygodę po stronie użytkownika. Projektując pojemnik metalowy dostępny w ramach naszego asortymentu, dbamy zatem zarówno o wytrzymałość oraz wysoką jakość ich wykonania, jak i o dodatkowe funkcje, które uczynią korzystanie z nich o wiele bardziej efektywnym.

Czytaj dalej

Dzięki proponowanym przez nas pojemnikom metalowym – oprócz korzyści standardowych – możesz uzyskać także wiele wartości dodanych, przekładających się na zwiększone tempo oraz bezpieczeństwo pracy Twojego personelu. Do rozwiązań tego typu zaliczyć można np.:

•  opcjonalnie montowane koła, ułatwiające transport pojemnika metalowego,
•  manualne lub sterowane półautomatycznie pokrywy lub dna pojemników metalowych,
•  zautomatyzowane systemy wyładunkowe, pozwalające na błyskawiczne opróżnienie pojemnika,
•  dodatkowe rozwiązania użytkowe, uwzględniane na życzenie klienta.

 

Pojemniki metalowe – producent

Jako producent pojemników metalowych, posiadający ponad 10-letnie doświadczenie w branży, oddajemy do Twojej dyspozycji szeroko zakrojony asortyment kontenerów i pojemników, przeznaczonych do stosowania przede wszystkim w obrębie hal magazynowych, warsztatów, zakładów produkcyjnych oraz rozmaitych obszarów budowy.

Nasza oferta obejmuje m.in. następujące rodzaje produktów:
•    Kontenery samowyładowcze – opróżniane poprzez uchylenie pokrywy pojemnika, następujące po zwolnieniu mechanicznej blokady lub w ramach innego z dostępnych w naszym asortymencie rozwiązań. Wyładunek zawartości tego rodzaju kontenera może odbywać się na dowolnej wysokości.
•    Pojemniki metalowe z otwieranym lub rozsuwanym dnem – umożliwiające wygodne przechowywanie zarówno materiałów stałych, jak i rozmaitych cieczy opadowych, a następnie błyskawiczne ich wyładowanie. System opróżniania jest w ich przypadku niezwykle dobrze przemyślany i łatwy do przeprowadzenia, a przy użyciu wózka widłowego całą procedurę można wykonać właściwie w każdej przestrzeni.
•    Rozwiązania niestandardowe – w ramach których wymienić można produkcję pojemników metalowych wyposażonych w dodatkowe funkcjonalność, jak np. kontener z dodatkowym pługiem śnieżnym, pojemnik w formie szufli mechanicznej lub hydraulicznej łyżki.
Jeśli chodzi o powyżej wymienione kontenery, możemy zastosować w ich przypadku różne, zależne od Twojej decyzji, metody wykończenia ich powierzchni. Do wyboru oddajemy np. cynkowanie ogniowe oraz malowanie na mokro lub metodą proszkową.
Dodatkowo – na Twoje życzenie – jesteśmy również w stanie zaprojektować od podstaw spersonalizowany pojemnik metalowy w stu procentach zgodny ze specyfiką prowadzonej przez Ciebie działalności. Końcowy produkt może posiadać dowolny kształt, każdego rodzaju system otwierania oraz wiele dodatkowych funkcjonalności wedle zapotrzebowania.
W przypadku zainteresowania ofertą, zachęcamy do skontaktowania się z naszym personelem oraz serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu, dostępnymi w dziale „PRODUKTY”.

Znajdź nas także na

pojemniki metalowe na allegro
pojemniki metalowe na lento.pl
pojemniki metalowe na sprzedajemy.pl
pojemniki metalowe na OLX
pojemniki metalowe na oglaszamy24.pl

Kontakt

WIM Michał Olejarz

NIP 657 257 17 70

Odwiedź nas:

ul. Puławska 257/271
02-769 Warszawa

ul. Starodomaszowska 30/44
25-315 Kielce

„]

Puławska 257/271
02-769 Warszawa
Starodomaszowska 30/44
25-315 Kielce

Formularz kontaktowy

    Call Now Button