Koleba na zrzyny

Charakterystyka techniczna:

 • Materiał: stal

 • Grubość podstawy: 4 mm

 • Malowanie: natryskowe

 • Kolory:
  RAL 5010 RAL 3001RAL 6005RAL 7036 RAL 9005 RAL 1006

Cechy produktu:

 • Podwójny system wyładowczy – dźwignia + zbijak czołowy

 • Zabezpieczenie przed niepożądanym przechyłem zbiornika

 • Zabezpieczenie przez zsunięciem się z wózka widłowego

 • Nóżki izolujące zbiornik od podłoża

  Akcesoria i usługi dodatkowe

Model Waga (kg) Wymiary (mm)
(dł. × szer. × wys.)
Ładunek (kg) Cena netto (zł)
PMTC 145 1570 × 1040 × 1540 1300 Zapytaj o cenę
Dowiedz się więcej →

Koleby PMTC to kontenery na zrzyny przeznaczone przede wszystkim do zbierania i transportu odpadów tartarcznych. Zbiorniki mogą być jednak wykorzystywane również do innego typu produktów czy odpadów o dużych rozmiarach i długości. Konstrukcje wykonane są w górnej części z profili zamkniętych oraz blachy o grubości 4 mm w podstawie i spawane dwustronnie, co nadaje im wytrzymałości i szczelności. Dodatkowo pojemniki posiadają szereg wzmocnień, które sprawiają, że są bardzo solidne i trwałe. Kontenery wyposażone zostały w stopę zapobiegającą przez zsunięciem się z ramienia wózka widłowego oraz blokadę uniemożliwiającą przechył koleby podczas transportu. Dodatkowo w podstawie montowane są niskie stopy izolujące zbiornik od podłoża. Posiadają podwójny system wyładowczy w postaci dźwigni oraz zbijaka czołowego, który umożliwia wyładunek bez konieczności wychodzenia kierowcy z pojazdu. Wystarczy uderzyć płytką znajdującą się z przodu przy podstawie o kontener docelowy, do którego odpady mają zostać wyładowane. Przy chęci skorzystania z dźwigni można obsłużyć ją z poziomu gruntu czy niewielkiej wysokości ręcznie lub przy pomocy stalowej linki, którą można zamontować na końcu rączki gdy pojemnik jest podniesiony w górę na wózku widłowym.

Pojemniki przed malowaniem są dokładnie czyszczone i odtłuszczane. Następnie pokrywane są podkładem antykorozyjnym oraz farbą poliuretanową w półmatowym wykończeniu. Stanowią one zabezpieczenie przez warunkami atmosferycznymi i rdzą podczas użytkowania kontenerów​ na zewnątrz oraz ułatwiają czyszczenie dzięki gładkiej powierzchni struktury nawierzchniowej.

Koleby doskonale sprawdzają się w firmach produkcyjnych, fabrykach, warsztatach,  na magazynach, budowach, gospodarstwach rolnych oraz wszędzie gdzie zachodzi potrzeba zbierania i transportu produktów, odpadów, surowców o dużych rozmiarach i długości. PMTC to kontenery sprawdzające się przy takich towarach jak: zrzyny, deski, rury, profile, rynny.

Na zamówienie możliwy jest montaż dodatkowych elementów oraz wprowadzenie modyfikacji kolorystycznych, parametrowych lub konstrukcyjnych. Akcesoria zwiększają funkcjonalność produktu, mogą przyspieszyć pracę i usprawnić ją, ale również zwiększyć komfort użytkowania oraz oszczędzają czas związany z jego eksploatacją.

Koleby najczęściej znajdują zastosowanie w tartakach, zakładach produkcyjnych czy magazynach. Mogą być stosowane m.in. do zrzyn, rur, profili.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 535 259 334 lub napisz do nas: kontakt@pojemniki-metalowe.com
Call Now Button