Kontener z otwieranym frontem PMK

Charakterystyka techniczna:

 • Materiał: stal

 • Malowanie: natryskowe

 • Grubość zbiornika: 3-4 mm

 • Grubość podstawy: 3-4 mm

 • Kolory:
  RAL 5010 RAL 3001RAL 6005RAL 7036 RAL 9005 RAL 1006

Cechy produktu:

 • Wzmocnienia konstrukcyjne

 • Blokada przechyłu pojemnika do przodu

 • Podwójne zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem

  Akcesoria i usługi dodatkowe

Pojemność (L) Waga (kg) Wymiary (mm)
(dł. × szer. × wys.)
Ładunek (kg) Cena netto (zł)
2000 361 1500 x 1200 x 1400 800 Zapytaj o cenę
5000 660 1977 x 2500 x 1396 1500 Zapytaj o cenę
Dowiedz się więcej →

PMK to jedyne w swoim rodzaju zbiorniki łączące w sobie cechy kontenerów z otwieranym dnem i koleb samowyładowczych. Pojemniki wykonywane są z blach o grubości 3-4 mm i wzmacniane profilami z każdej strony. Przy podstawie znajduje się lina łącząca pojemnik z podstawą ograniczając jego przechył do przodu. Wyładunek zawartości w tym zbiorniku odbywa się przez otwierającą się oddolnie ścianę frontową przy pomocy dźwigni ręcznej znajdującej się z tyłu pojemnika. Jej górna część połączona jest z pozostałymi bokami płaskownikiem, prętem oraz dwoma blokadami znajdującymi się w dolnej części. Przed wyładunkiem należy pamiętać o odblokowaniu zabezpieczeń znajdujących się z przodu, które chronią przed przypadkowym otwarciem się przedniej ściany. Pojemnik przy podstawie posiada nóżki, które izolują zbiornik od podłoża.

Kontenery PMK przed malowaniem są dokładnie czyszczone i odtłuszczane. Następnie pokrywane są podkładem antykorozyjnym oraz farbą poliuretanową w półmatowym wykończeniu. Stanowią one zabezpieczenie przez warunkami atmosferycznymi i rdzą podczas użytkowania kontenerów​ na zewnątrz oraz ułatwiają czyszczenie dzięki gładkiej powierzchni struktury nawierzchniowej.

PMK doskonale sprawdzają się w firmach produkcyjnych, terenach przemysłowych, na magazynach, budowach, w skupach złomu, gospodarstwach rolnych oraz wszędzie gdzie zachodzi potrzeba transportu produktów, odpadów, surowców. To kontenery niezwykle wszechstronne nadające się do lekkich materiałów takich jak: drewno, kartony, folie, tworzywa sztuczne i wiele innych.

Na zamówienie możliwy jest montaż dodatkowych elementów oraz wprowadzenie modyfikacji kolorystycznych, parametrowych lub konstrukcyjnych. Akcesoria zwiększają funkcjonalność produktu, mogą przyspieszyć pracę i usprawnić ją, ale również zwiększyć komfort użytkowania oraz oszczędzają czas związany z jego eksploatacją.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 535 259 334 lub napisz do nas: kontakt@pojemniki-metalowe.com
Call Now Button