Koleba NTZ

Charakterystyka techniczna:

  • Materiał: stal

  • Grubość zbiornika: 4 mm

  • Grubość podstawy: 4 mm

  • Malowanie: natryskowe

  • Kolory:
    RAL 5010 RAL 3001RAL 6005RAL 7036 RAL 9005 RAL 1006

Cechy produktu:

Pojemność (l) Waga (kg) Wymiary (mm)
(dł. × szer. × wys.)
Ładunek (kg) Cena netto (zł)
600 205 1330 × 1310 × 910 2000 Zapytaj o cenę
Dowiedz się więcej →

Koleby NTZ to bardzo solidne pojemniki posiadające nośność 2 ton i przeznaczone do obsługi przez wózki widłowe. Konstrukcja jest spawana dwustronnie, co nadaje jej wytrzymałości i szczelności. Kontenery są wykonane w całości z blachy o grubości 4 mm. Dodatkowo posiadają szereg wzmocnień, które sprawiają, że kontenery są bardzo solidne i trwałe. Wyposażone zostały w blokadę uniemożliwiającą przechył koleby podczas transportu. Posiadają system wyładowczy w postaci dźwigni. Przy chęci odblokowania mechanizmu można obsłużyć ją z poziomu gruntu czy niewielkiej wysokości ręcznie lub przy pomocy stalowej linki, którą można zamontować na końcu rączki gdy pojemnik jest podniesiony w górę na wózku widłowym.

Pojemniki przed malowaniem są dokładnie czyszczone i odtłuszczane. Następnie pokrywane są podkładem antykorozyjnym oraz farbą poliuretanową w półmatowym wykończeniu. Stanowią one zabezpieczenie przez warunkami atmosferycznymi i rdzą podczas użytkowania kontenerów​ na zewnątrz oraz ułatwiają czyszczenie dzięki gładkiej powierzchni struktury nawierzchniowej.

Koleby doskonale sprawdzają się w firmach produkcyjnych, fabrykach, warsztatach,  na magazynach, budowach, w skupach złomu, gospodarstwach rolnych oraz wszędzie gdzie zachodzi potrzeba zbierania, magazynowania oraz sortowania i transportu produktów, odpadów, surowców itp. NTZ to pojemniki wszechstronne nadające się zarówno do przede wszystkim ciężkich materiałów jednak mogą być również używane do lekkich odpadów takich jak: produkty, części, podzespoły, odpady poprodukcyjne, piach, żwir, gruz, ziemia, beton, złom, drewno, wióry, aluminium, szkło, tworzywa sztuczne, folie, tektury, papier.

Na zamówienie możliwy jest montaż dodatkowych elementów oraz wprowadzenie modyfikacji kolorystycznych, parametrowych lub konstrukcyjnych. Akcesoria zwiększają funkcjonalność produktu, mogą przyspieszyć pracę i usprawnić ją, ale również zwiększyć komfort użytkowania oraz oszczędzają czas związany z jego eksploatacją.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 535 259 334 lub napisz do nas: kontakt@pojemniki-metalowe.com
Call Now Button