Pojemnik dźwigowy PCC

Charakterystyka techniczna:

 • Materiał: stal

 • Grubość zbiornika: 2 mm

 • Grubość podstawy: 2 mm

 • Malowanie: natryskowe

 • Kolory:
  RAL 5010 RAL 3001RAL 6005RAL 7036 RAL 9005 RAL 1006

Cechy produktu:

 • Solidne uchwyty transportowe do obsługi przez dźwigi

 • Nóżki izolujące zbiornik od podłoża

 • Możliwość montażu kół

  Akcesoria i usługi dodatkowe

Pojemność (L) Waga (kg) Wymiary (mm)
(dł. × szer. × wys.)
Ładunek (kg) Cena netto (zł)
1000 120 1643 х 1064 х 804 1400 Zapytaj o cenę

Pojemniki PCC to bardzo praktycznie pojemniki budowlane przeznaczone do obsługi przez dźwigi. Wykonane są w całości z blachy o grubości 2 mm oraz profili zamkniętych wzmacniających konstrukcję. Zbiorniki są spawane dwustronnie, co nadaje im wytrzymałości i szczelności. Kontenery wyposażone zostały w 4 masywne uchwyty transportowe do mocowania zawiesi. Kontenery nie posiadają dźwigni. Przy chęci wyładunku towaru należy odczepić przednie haki aby pojemnik przechylił się w przód.

Pojemniki przed malowaniem są dokładnie czyszczone i odtłuszczane. Następnie pokrywane są podkładem antykorozyjnym oraz farbą poliuretanową w półmatowym wykończeniu. Stanowią one zabezpieczenie przez warunkami atmosferycznymi i rdzą podczas użytkowania kontenerów​ na zewnątrz oraz ułatwiają czyszczenie dzięki gładkiej powierzchni struktury nawierzchniowej.

Zbiorniki doskonale sprawdzają się w firmach produkcyjnych, fabrykach, warsztatach,  na magazynach, budowach, w skupach złomu, gospodarstwach rolnych oraz wszędzie gdzie zachodzi potrzeba zbierania, magazynowania oraz sortowania i transportu produktów, odpadów, surowców itp. PCC to pojemniki wszechstronne nadające się zarówno do lekkich jak i ciężkich materiałów takich jak: produkty, części, podzespoły, odpady poprodukcyjne, piach, żwir, gruz, ziemia, beton, złom, drewno, wióry, aluminium, szkło, tworzywa sztuczne, folie, tektury, papier.

Na zamówienie możliwy jest montaż dodatkowych elementów oraz wprowadzenie modyfikacji kolorystycznych, parametrowych lub konstrukcyjnych. Akcesoria zwiększają funkcjonalność produktu, mogą przyspieszyć pracę i usprawnić ją, ale również zwiększyć komfort użytkowania oraz oszczędzają czas związany z jego eksploatacją.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 535 259 334 lub napisz do nas: kontakt@pojemniki-metalowe.com
Call Now Button