Koleby

Pojemniki samowyładowcze

Nasze przedsiębiorstwo oferuje szeroki wybór kontenerów samowyładowczych. Nasze pojemniki samowyładowcze  są produkowane tak, aby gromadzić czy przenosić materiały oraz odpady komfortowo i szybko. Pojemnik uchylny może być opróżniany na dowolnej wysokości poprzez zwolnienie mechanizmu blokady (posiadamy różne typy rozwiązań). Pojemniki można również wyposażyć dodatkowo w koła, pokrywę i inne przydatne elementy. Kontenery samowyładowcze są niezastąpione na budowach, w magazynach, warsztatach, fabrykach oraz innych obiektach. Wszystkie modele malowane są farbą poliuretanową wysokiej jakości, która działa jako zabezpieczenie antykorozyjne.

TK na zamówienie

TK

TKO jj

 TKO

pojemnik samowyładowczy ntk

NTK

Pojemnik Samowyładowczy PMUC

PMUC

VUC mini 150 and 200

PMUC mini

Pojemnik samowyładowczy PMMC

PMMC

koleba na zrzyny

PMTC

PHOTO-2022-10-27-09-01-56-removebg-preview (1)

 TK mini

NTZ do poprawy

NTZ

pojemnik samowyładowczy ntk

NTK Eco

Pojemnik Samowyładowczy PMUC

PMUC Light

PMSC 1000

PMSC

VMC2_-1024x732

PMMC Light

Czytaj więcej

Koleby samowyładowcze z naszej oferty

Dostępne na rynku samowyładowcze kontenery cechują się niezwykle dużą różnorodnością – zarówno jeśli chodzi o samą jakość końcowych wyrobów, jak i rozwiązania użytkowe. Producenci starają się zyskiwać przewagę konkurencyjną niemal na każdym polu. Niestety, często wysiłki te odbywają się właśnie kosztem wspomnianej jakości produktów. Chęć zaproponowania klientom możliwie najniższych cen może nieść za sobą oszczędności na materiałach, sprzęcie, personelu oraz technikach produkcyjnych.
Tego rodzaju podejście jest dla nas nieakceptowalne. W ramach naszej działalności dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom koleby samowyładowcze tanie, ale przy tym również solidne, wytrzymałe, wygodne w użytkowaniu oraz wzbogacone o dodatkowo zwiększające efektywność pracy funkcjonalności. W tym celu korzystamy wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów oraz sprawdzonych technik i schematów produkcyjnych, stanowiących owoc ponad 10 lat niezwykle aktywnego funkcjonowania naszej firmy na polskim rynku.
Jeśli chodzi o ogólną specyfikację dostępnych w ramach naszego asortymentu pojemników samowyładowczych, nasze produkty cechują się m.in.:
•    wykorzystaniem na etapie produkcji trwałego stopu stali, którego grubość w ramach krawędzi bocznych może obejmować od 2 do 4 mm, natomiast podstawy – od 3 do 6 mm,
•    szerokim wachlarzem wariantów kolorystycznych, w ramach wzornika RAL,
•    kompatybilnością ze zdecydowaną większością występujących na rynku wózków widłowych,
•    doskonałym wyważeniem, wzmocnionym dodatkowo poprzez dociążenie środka ciężkości ich konstrukcji,
•   dużym zakresem dostępnych pojemności oraz możliwości załadunkowych, wynoszącymi kolejno – w zależności od konkretnego modelu koleby samowyładowczej – od 250 do 2500 litrów objętości oraz do 3000 kg całkowitej wagi ładunku.

Kontenery samowyładowcze – dostępne rodzaje produktów

Uwzględnione w naszej ofercie pojemniki samowyładowcze można podzielić na trzy podstawowe rodzaje, uzależnione od zastosowanego w ramach ich konstrukcji systemu opróżniania oraz końcowego kształtu kontenera. W dalszej części tekstu dokonaliśmy skrótowej charakterystyki każdego z dostępnych rozwiązań.

Kontener samowyładowczy z otwieranym dnem

Rodzaj kontenera samowyładowczego posiadający dno w formie otwieralnej klapy. Wyładunek zawartości możliwy jest do wykonania bez konieczności opuszczania wózka widłowego przez operatora, za pośrednictwem pojedynczego pociągnięcia kabla. Po zakończeniu tej czynności klapa zamknie się automatycznie.

Kontener wywrotka

Proces opróżniania kontenera wywrotki przebiega na tej samej zasadzie, co w przypadku samochodów ciężarowych wyposażonych w przechylaną skrzynię ładunkową. Wysoka efektywność rozładunku wzmocniona jest w dużej części pojemników tego typu m.in. poprzez zastosowanie mechanizmu sprężyn naciągowych, umiejscowionych pomiędzy częścią załadunkową kontenera a jego podstawą.

Pojemnik samowyładowczy w formie szufli mechanicznej

Usunięcie zawartości z kontenera samowyładowczego tego rodzaju przebiega tak samo jak w przypadku kontenera wywrotki. Tym, co odróżnia ów typ produktu od pozostałych jest jednak sam kształt pojemnika, umożliwiający nabieranie ładunku (np. śniegu lub piasku) bezpośrednio z wózka widłowego.
W celu zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami na temat dostępnych w naszej ofercie kontenerów samowyładowczych, zachęcamy do odwiedzin na podstronach dedykowanych poszczególnym produktom.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 535 259 334 lub napisz do nas: kontakt@pojemniki-metalowe.com
Call Now Button