Koleba PMSC

Charakterystyka techniczna:

 • Materiał: stal

 • Grubość zbiornika: 2 mm

 • Grubość podstawy: 4 mm

 • Malowanie: natryskowe

 • Kolory:
  RAL 5010 RAL 3001RAL 6005RAL 7036 RAL 9005 RAL 1006

Cechy produktu:

 • Zabezpieczenie przed niepożądanym przechyłem zbiornik

 • Prosta krawędź załadunkowa

 • Przechył pod kątem 90 °

  Akcesoria i usługi dodatkowe

Pojemność (l) Waga (kg) Wymiary (mm)
(dł. × szer. × wys.)
Ładunek (kg) Cena netto (zł)
500 100 1580 × 973 × 764 600 Zapytaj o cenę
750 122 1580 × 1343 × 764 700 Zapytaj o cenę
1000 148 1580 × 1722 × 764 800 Zapytaj o cenę
Dowiedz się więcej →

Koleby PMSC to bardzo solidne pojemniki przeznaczone do obsługi przez wózki widłowe. Wykonane są z blachy o grubości 2 mm w części zbiornika i 4 mm w podstawie. Konstrukcja jest spawana dwustronnie, co nadaje jej wytrzymałości i szczelności. Pojemniki wyposażone zostały w blokadę uniemożliwiającą przechył zbiornika podczas transportu. Głównymi zaletami kontenerów jest wyładunek pod kątem 90° i niska wysokość. Posiadają system wyładowczy w postaci dźwigni. Przy chęci odblokowania mechanizmu można obsłużyć ją z poziomu gruntu czy niewielkiej wysokości ręcznie lub przy pomocy stalowej linki, którą można zamontować na końcu rączki gdy pojemnik jest podniesiony w górę na wózku widłowym.

Pojemniki przed malowaniem są dokładnie czyszczone i odtłuszczane. Następnie pokrywane są podkładem antykorozyjnym oraz farbą poliuretanową w półmatowym wykończeniu. Stanowią one zabezpieczenie przez warunkami atmosferycznymi i rdzą podczas użytkowania kontenerów​ na zewnątrz oraz ułatwiają czyszczenie dzięki gładkiej powierzchni struktury nawierzchniowej.

Koleby doskonale sprawdzają się w firmach produkcyjnych, fabrykach, warsztatach,  na magazynach, budowach, w skupach złomu, gospodarstwach rolnych oraz wszędzie gdzie zachodzi potrzeba zbierania, magazynowania oraz sortowania i transportu produktów, odpadów, surowców itp. PMSC to pojemniki wszechstronne nadające się zarówno do lekkich jak i ciężkich materiałów takich jak: produkty, części, podzespoły, odpady poprodukcyjne, piach, żwir, gruz, ziemia, beton, złom, drewno, wióry, aluminium, szkło, tworzywa sztuczne, folie, tektury, papier.

Na zamówienie możliwy jest montaż dodatkowych elementów oraz wprowadzenie modyfikacji kolorystycznych, parametrowych lub konstrukcyjnych. Akcesoria zwiększają funkcjonalność produktu, mogą przyspieszyć pracę i usprawnić ją, ale również zwiększyć komfort użytkowania oraz oszczędzają czas związany z jego eksploatacją.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 535 259 334 lub napisz do nas: kontakt@pojemniki-metalowe.com
Call Now Button