PZZ

Charakterystyka techniczna:

 • Materiał: stal

 • Grubość zbiornika: 2-3 mm

 • Grubość podstawy: 2-3 mm

 • Malowanie: natryskowe

 • Kolory:
  RAL 5010 RAL 3001RAL 6005RAL 7036 RAL 9005 RAL 1006

Cechy produktu:

 • Pochyła klapa zapobiegająca osadzaniu się wody

 • Konstrukcja wzmocniona wewnętrznie stelażem

 • Nóżki umożliwiające mocowanie do podłoża

 • Specjalne zamki, w tym jeden z kluczem

  Akcesoria i usługi dodatkowe

Rodzaj Waga (kg) Wymiary (mm)
(dł. × szer. × wys.)
Cena netto (zł)
jednokomorowy 69 660 × 610 × 1150 Zapytaj o cenę
dwukomorowy 140 660 × 1220 × 1150 Zapytaj o cenę
trzykomorowy 210 660 × 1830 × 1150 Zapytaj o cenę

Pojemnik PZZ to specjalny zbiornik wielofunkcyjny. Konstrukcja wykonana jest z blach o grubości 2-3 mm. Wewnątrz zabezpieczona jest stalowym  stelażem, podtrzymującym i usztywniającym bryłę. Kontener posiada specjalnie zaprojektowaną, pochyłą klapę o grubości 2 mm, której kształt utrudnia osadzanie się wody na pojemniku oraz wyposażoną w specjalnie zmodyfikowaną zasuwę. Mechanizm ochrania nadbudowana nad nią blacha (osłona o grubości 2,5 mm) wygięta w kształt kopuły, dzięki czemu możliwa jest do otworzenia tylko ludzką ręką. Niedźwiedź, ani żadne inne zwierzę nie będzie mogło przesunąć zasuwy. Z tyłu zaś znajduje zamek na specjalny klucz, który uniemożliwia otwarcie pojemnika przez osoby trzecie.

Kontenery PZZ przed malowaniem są dokładnie czyszczone i odtłuszczane. Następnie pokrywane są podkładem antykorozyjnym oraz farbą poliuretanową w półmatowym wykończeniu. Stanowią one zabezpieczenie przez warunkami atmosferycznymi i rdzą podczas użytkowania kontenerów​ na zewnątrz oraz ułatwiają czyszczenie dzięki gładkiej powierzchni struktury nawierzchniowej.

PZZ doskonale sprawdzają się w firmach produkcyjnych, terenach przemysłowych, na magazynach, budowach, w lasach, parkach,  gospodarstwach rolnych oraz wszędzie gdzie zachodzi potrzeba sortowania i magazynowania produktów czy odpadów.  Kontenery są niezwykle wszechstronne i sprawdzają się zarówno jako obudowa koszy na śmieci (mieści w sobie standardowy zbiornik 120 L) jak również jako pojemnik do zabezpieczania surowców, narzędzi czy innych towarów, do których dostęp osób trzecich powinien być ograniczony.

Na zamówienie możliwy jest montaż dodatkowych elementów oraz wprowadzenie modyfikacji kolorystycznych, parametrowych lub konstrukcyjnych. Akcesoria zwiększają funkcjonalność produktu, mogą przyspieszyć pracę i usprawnić ją, ale również zwiększyć komfort użytkowania oraz oszczędzają czas związany z jego eksploatacją.

Nasze pojemniki możesz zobaczyć:

https://www.wwf.pl/aktualnosci/niedzwiedzio-odporne-kosze-na-odpady-od-wwf-polska-juz-w-gminie-lutowiska

https://www.wwf.pl/aktualnosci/przekazalismy-niedzwiedzio-odporne-kosze-na-odpady-do-gminy-solina

Masz pytania? Zadzwoń: +48 535 259 334 lub napisz do nas: kontakt@pojemniki-metalowe.com
Call Now Button