Pojemnik z rozsuwanym dnem

Pojemniki z rozsuwanym dnem przeznaczone są do magazynowania, zbierania i transportowania różnego rodzaju materiałów. Sprawdzają się świetnie w hutach szkła, składach złomu, halach produkcyjnych. Przystosowane są do pracy z wózkami widłowymi o automatycznym przesuwie wideł. Pojemniki są wykonane z blachy o grubości 3mm a dno z blachy o grubości 4mm. Kontenery wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta, w wymiarach dostosowanych do potrzeb zamawiającego.

Pojemniki z rozsuwanym dnem – zalety naszego asortymentu

Podczas przeszło 10 lat funkcjonowania naszej firmy na rynku pojemników oraz kontenerów metalowych, nauczyliśmy się, że podstawą i niezbędnym elementem sukcesu tego rodzaju działalności jest długotrwałe zadowolenie klientów ze współpracy. W związku z tym faktem, produkując proponowane przez nas wyroby, koncentrujemy się na tym, aby przy możliwie najniższych kosztach końcowych po stronie klienta, móc ostatecznie uzyskać pojemniki cechujące się długoletnią wytrzymałością, precyzyjnym wykończeniem szczegółów oraz wieloma udogodnieniami użytkowymi, które ułatwią przyszłemu użytkownikowi codzienną obsługę.

W tym celu, od pierwszego wyprodukowanego przez nas kontenera, nieustannie dopracowujemy nasze technologie, wprowadzamy poprawki w wykorzystywane przez nas schematy konstrukcyjne, inwestujemy w nowoczesny sprzęt oraz zwiększamy efektywność pracy personelu.

Owocem opisanej dbałości o wysoką jakość naszych pojemników z rozsuwanym dnem są m.in. następujące ich cechy:
•    doskonałe dopasowanie do niemal wszystkich dostępnych na rynku typów wózka podnośnikowego oraz duża wygoda obsługi bezpośrednio z jego pokładu,
•   wykorzystanie do produkcji dobrych gatunkowo stalowych blach, które dzięki odpowiedniej grubości oraz wysokim parametrom wytrzymałościowym zapewnią użytkownikowi możliwość wieloletniej, bezawaryjnej pracy,
•    duża liczba wariantów kolorystycznych oraz wykończeniowych naszych produktów,
•    niemal dowolne rozmiary docelowo zamawianego przez klienta pojemnika z rozsuwanym dnem,
•    dostępność wielu opcjonalnych akcesoriów dodatkowych, jeszcze bardziej zwiększających funkcjonalność oferowanych przez nas rozwiązań,
•   wysoka ergonomia konstrukcji oraz doskonałe jej wyważenie, które to przekłada się nie tylko na wygodę użytkowania naszych pojemników, ale również na duże bezpieczeństwo pracy przy ich wykorzystaniu.

Warto także podkreślić, że przy całej powyżej opisanej liście zalet naszego asortymentu, wciąż oferujemy produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Wiemy, że do osiągnięcia pełnego zadowolenia klientów, dobra jakość wykonania pojemników z rozsuwanym dnem powinna iść w parze z relatywnie niskimi kosztami.
Zapraszamy do współpracy!

Nasze pojemniki z rozsuwanym dnem stanowią funkcjonalne, solidne, nowoczesne i doskonale przemyślane rozwiązanie, które – dzięki zoptymalizowaniu stosowanych przez nas procesów produkcyjnych – cechuje się ponadto bardzo konkurencyjną ceną. Jeśli zatem zainteresowała Cię możliwość współpracy z naszą firmą, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Masz pytania? Zadzwoń: [icon name=”phone-alt”]+48 535 259 334 lub napisz do nas: [icon name=”envelope”]kontakt@pojemniki-metalowe.com
Call Now Button