Stojak do Big Bag'ów

Charakterystyka techniczna:

  • Materiał: stal

  • Malowanie: natryskowe

  • Kolory:
    RAL 5010 RAL 3001RAL 6005RAL 7036 RAL 9005 RAL 1006

Cechy produktu:

  • Szybki montaż i demontaż bez narzędzi

  • Regulowana wysokość

Akcesoria i usługi dodatkowe

Model Waga (kg) Wymiary (mm)
(dł. × szer. × wys.)
Do worków Cena netto (zł)
demontowalny 43 1260 × 1260 × 2000 1,3 m3 Zapytaj o cenę

Stojak do worków typu Big Bag to praktyczny stelaż stalowy wykonany  z profili i płaskowników. Składa się z kilkunastu elementów łączonych za pomocą specjalnych zapinek znajdujących się w zestawie. Regulacja wysokości od 1 do 2 metrów daje możliwość obsługi różnych worków. Ustawia się ją przy pomocy profili wysuwanych z podstawy stelaża i złączek usytuowanych w odpowiednim miejscu. Worek powinien być zawieszony tak aby jego dno spoczywało na ziemi a nie wisiał on na stojaku. Nie jest on przeznaczony do dźwigania ciężkich ładunków lecz służy do wspierania worka w rozwartej pozycji tak aby można było swobodnie go zapełniać. Ciężar załadowanego materiału bezwzględnie powinien spoczywać na podłożu a nie na stelażu.

Stojaki przed malowaniem są dokładnie czyszczone i odtłuszczane. Następnie pokrywane są podkładem antykorozyjnym oraz farbą poliuretanową w półmatowym wykończeniu. Stanowią one zabezpieczenie przez warunkami atmosferycznymi i rdzą podczas użytkowania kontenerów​ na zewnątrz oraz ułatwiają czyszczenie dzięki gładkiej powierzchni struktury nawierzchniowej.

Stelaże doskonale sprawdzają się w firmach produkcyjnych, fabrykach, warsztatach, w magazynach, gospodarstwach rolnych oraz wszędzie gdzie zachodzi potrzeba zbierania, magazynowania, sortowania i transportu produktów, odpadów, surowców itp. Stojaki są wszechstronne i nadające się do różnej wielkości worków. Pamiętać należy jednak aby zawsze ciężar znajdujących się w worku elementów spoczywał na podłożu na którym ustawiony jest stojak.

Na zamówienie możliwy jest montaż dodatkowych elementów oraz wprowadzenie modyfikacji kolorystycznych, parametrowych lub konstrukcyjnych. Akcesoria zwiększają funkcjonalność produktu, mogą przyspieszyć pracę i usprawnić ją, ale również zwiększyć komfort użytkowania oraz oszczędzają czas związany z jego eksploatacją.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 535 259 334 lub napisz do nas: kontakt@pojemniki-metalowe.com
Call Now Button