Millennium Leasing

Propozycja dla firm

Leasing maszyn

Leasing stanowi jedno z najpopularniejszych źródeł finansowania na naszym rynku. Tę formę wybierają osoby prowadzące działalności  jednoosobowe jak i duże przedsiębiorstwa. Leasing nie wymaga od przedsiębiorców zaangażowania środków własnych. Leasing daje możliwość szybkiego rozwoju swojej działalności na maszynach firmy …… Nasze maszyny posiadają innowacyjne  technologie, dzięki którym proces jest szybszy i dokładniejszy, natomiast zastosowane materiały są najwyższej jakości – co pozwoli na użytkowanie ich wiele lat. Wszystko to jest w zasięgu Twojej firmy.

Nie wydawaj niepotrzebnie  gotówki weź leasing!

Czym jest leasing maszyn?

Leasing – to umowa dwustronna, zawierana pomiędzy leasingobiorcą a leasingodawcą, w której firma leasingowa przekazuje leasingobiorcy prawo do użytkowania przedmiotu umowy na określony czas. W zamian zobowiązuje ona klienta do opłacania co miesiąc raty leasingowej. Istotą leasingu jest to, że kupujący uiszczając niską wpłatę bądź w niektórych przypadkach w ogóle jej nie uiszczając, może już na maszynie zarabiać. Cytując swoich klientów „maszyna sama pracuje na ratę leasingową”
Od dawna przedsiębiorcy wiedzą, że leasing to łatwa procedura „zakupu”. Każda opłata jest kosztem przedsiębiorcy, dzięki czemu klient ma korzyści pod względem podatkowym.
Firma nawiązała współpracę z Millenium Leasing, aby ustalać warunki umowy leasingu adekwatne do specyfiki działalności danego przedsiębiorstwa, odpowiadając tym samym na jego potrzeby i zapewniając szybki i prosty leasing. Dlatego też, jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom. Z decyzji, którą podjęliśmy w 2019 r. odnośnie współpracy z Millenium Leasing, korzyści płyną zarówno w stronę nowych klientów, jak również do tych, z którymi współpracujemy od wielu lat, tj. wielokrotnie wracających po kolejne maszyny: 

Oczywiście największą korzyść otrzyma z podpisania umowy przedsiębiorca. Dlaczego? Poniżej sprawdźmy jakie są korzyści z leasingu!

Zalety leasingu maszyn

Najważniejszą zaletą tej formy finansowania są korzyści podatkowe, ponieważ pozwala ona na zmniejszenie podstawy opodatkowania. Konkretnie mówiąc, jeśli wybierzemy najpopularniejszy na ten moment leasing operacyjny – odliczymy wszelkie koszty z tytułu tej formy finansowania. Dodatkową korzyść jaką otrzymuje przedsiębiorca jest możliwość odliczenia podatku VAT.

W obecnych czasach młode firmy, posiadające kilkumiesięczne doświadczenie, nie są wiarygodnymi klientami dla banków. Leasing jest więc bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy z uwagi na brak zdolności kredytowej, otrzymywali dotychczas negatywną decyzję.

Jak oszczędzać przy zakupie maszyn?

Firma  we współpracy z Millenium Leasing dopilnuje całego procesu leasingowego. Biorąc pod uwagę oczekiwania klientów, możemy zaproponować różnej długości okres spłaty czy wpłaty początkowej. Nasi doradcy przygotują oferty skrojone na miarę każdego przedsiębiorstwa i zgodną z Państwa oczekiwaniami. Wychodzą naprzeciw obecnej sytuacji związanej z COVID-19 – pracujemy online dlatego jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, umożliwia to swobodne przygotowanie oferty czy e-podpis umowy leasingowej, dzięki której  klient dodatkowo zaoszczędza czas i pieniądze.  A w przypadku wizyty osobistej w naszej siedzibie – ustalamy szczegóły spotkania, zachowując odpowiednie warunki sanitarne.

Kompleksowa oferta

W swojej ofercie szeroki zakres produktów. Nasza firma posiada własny serwis, który jest gotowy w przypadku jakiejkolwiek awarii.  Dzięki temu jesteśmy kompleksową firmą dla Twojego przedsiębiorstwa.  Zapewniamy kompleksowe rozwiązania.

Jesteśmy z Wami i to dzięki Wam funkcjonujemy, to dla Was się rozwijamy i dla Was będziemy.

Millennium leasing

Podsumowanie, dlaczego warto zainteresować się leasingiem maszyn

• Zachowanie pełnej płynności finansowej przedsiębiorcy, niski wkład początkowy

• Korzyści podatkowe – dwa razy szybszy czas amortyzacji niż w przypadku zakupu za gotówkę

• Pierwsza wpłata od 0% do 45%

• Czas spłaty od 3 do 7 lat

• Niska rata dostosowana do klienta i jego potrzeb

• Procedura uproszczona, niewielka ilość dokumentów w porównaniu do kredytu.

• Maszyna jest w stanie sama zagrabić na ratę leasingową przy usprawnieniu produkcji

• Oszczędność czasu, formalności można załatwić dosłownie w jeden dzień.

• Zmniejszenie podstawy opodatkowania

• Nie obniża zdolności kredytowej przedsiębiorstwa

• Chroni przed komornikiem

• Profesjonalna obsługa

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem:

Millennium Lesing : 

 tel. 511-575-041