O Nas

Nasza firma zajmuję się produkcją pojemników metalowych takich jak koleby samowyładowcze, pojemniki z otwieranym dnem, szufle mechaniczne, wanny wychwytowe oraz wiele innych kontenerów i osprzętu do wózków widłowych. Jesteśmy najszybciej rozwijającym się przedsiębiorstwem w swojej branży. Oferta stale się rozszerza aby każdy klient mógł znaleźć u nas coś dla siebie. Niezmiennie od ponad 10 lat projektujemy, produkujemy i dostarczamy produkty do firm w Polsce i za granicą. Dbałość o szczegóły, indywidualne podejście do klienta, rzetelność, innowacyjność i pasja to tylko niektóre z filarów naszego przedsiębiorstwa.

Nasze produkty

Pojemniki i wszelkie inne konstrukcje wykonywane przez nas cechują się funkcjonalnością, nowoczesnym wyglądem, bezpieczeństwem i prostotą w użytkowaniu a co najważniejsze jakością na najwyższym poziomie. Dbamy o to aby kontenery i sprzęt do wózków widłowych był starannie wykonany i spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Dzięki naszym produktom Twoja firma może zyskać wiele korzyści płynących z użytkowania odpowiedniego sprzętu. Należą do nich m.in. usprawnienie pracy oraz bezpieczeństwo i komfort personelu. Uniwersalność i długa żywotność produktów to również bardzo ważne aspekty, na które warto zwrócić uwagę. Kupując jakikolwiek sprzęt powinniśmy mieć pewność, że będzie on spełniał swoje zadanie przez długi okres czasu. Dodatkowo gdy jeden produkt może spełniać różne funkcje mamy możliwość jego eksploatacji w wielu pracach i miejscach w firmie.

Producent

Jako producent pojemników metalowych, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży, oddajemy do Twojej dyspozycji szeroko zakrojony asortyment kontenerów i pojemników, przeznaczonych do stosowania przede wszystkim w obrębie hal magazynowych, warsztatów, zakładów produkcyjnych oraz rozmaitych obszarów budowy.

Nasza oferta obejmuje nie tylko klasyczne kontenery i osprzęt do wózków widłowych i sprzęt magazynowo-transportowy lecz również możliwość wykonania produktu na zamówienie, zaprojektowanie konstrukcji, wprowadzenie zmian konstrukcyjnych, zastosowanie innego mechanizmu, korektę wymiarów, lakierowanie na niestandardowy kolor czy montaż dodatkowego wyposażenia. Dzięki tak wielu możliwościom każdy klient może uzyskać dokładnie taki produkt jakiego potrzebuje, który będzie w pełni dopasowany do wymagań danej firmy i warunków pracy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w dziale „Produkty” oraz składanie zapytań poprzez formularz kontaktowy na stronie oraz mailowo bądź telefoniczne na podany w zakładce „Kontakt” dane. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy rzeczowo odpowiedzą na każde Państwa pytanie.
.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 535 259 334 lub napisz do nas: kontakt@pojemniki-metalowe.com
Call Now Button