Skrzyniopaleta otwarta PMPN

Charakterystyka techniczna:

 • Materiał: stal

 • Grubość podstawy: 4 mm

 • Malowanie: natryskowe

 • Kolory:
  RAL 5010 RAL 3001RAL 6005RAL 7036 RAL 9005 RAL 1006

Cechy produktu:

 • Otwory umożliwiające transport przy pomocy dźwigu

 • Narożniki umożliwiające piętrowanie

 • Nóżki izolujące zbiornik od podłoża

  Akcesoria i usługi dodatkowe

Rodzaj Waga (kg) Wymiary (mm)
(dł. × szer. × wys.)
Ładunek (kg) Cena netto (zł)
stały 86 1200 × 800 × 850 1000 Zapytaj o cenę

Skrzyniopalety PMPN to wersja otwarta klasycznego pojemnika. Konstrukcja składa się z podstawy wykonanej z 4 mm blachy oraz 4 narożnych słupków z otworami i narożnikami. Umożliwiają one piętrowanie w stosunku 1+2 oraz transport przy pomocy dźwigów. Dzięki nóżkom w podstawie palety można transportować przy pomocy ręcznych wózków paletowych czy widłowych. W przeciwieństwie do klasycznego zbiornika wersja PMPN nie posiada ścian. Nietypowa, lecz stabilna i solidna konstrukcja umożliwia szerokie zastosowanie tych palet.

Palety przed malowaniem są dokładnie czyszczone i odtłuszczane. Następnie pokrywane są podkładem antykorozyjnym oraz farbą poliuretanową w półmatowym wykończeniu. Stanowią one zabezpieczenie przez warunkami atmosferycznymi i rdzą podczas użytkowania skrzyniopalet​ na zewnątrz oraz ułatwiają czyszczenie dzięki gładkiej powierzchni struktury nawierzchniowej.

Skrzyniopalety doskonale sprawdzają się w firmach produkcyjnych, fabrykach, warsztatach,  na magazynach, budowach, w skupach złomu, gospodarstwach rolnych oraz wszędzie gdzie zachodzi potrzeba zbierania, magazynowania oraz sortowania i transportu produktów, odpadów, surowców itp. PMPN to palety wszechstronne nadające się zarówno do lekkich jak i ciężkich materiałów takich jak: produkty, części, podzespoły, odpady poprodukcyjne, złom, drewno, aluminium, tworzywa sztuczne, tektury.

Na zamówienie możliwy jest montaż dodatkowych elementów oraz wprowadzenie modyfikacji kolorystycznych, parametrowych lub konstrukcyjnych. Akcesoria zwiększają funkcjonalność produktu, mogą przyspieszyć pracę i usprawnić ją, ale również zwiększyć komfort użytkowania oraz oszczędzają czas związany z jego eksploatacją.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 535 259 334 lub napisz do nas: kontakt@pojemniki-metalowe.com
Call Now Button