Stojak na kamień TPM

Charakterystyka techniczna:

  • Materiał: stal

  • Wykończenie: ocynk

  • Zestaw: 2 szyny + 16 słupków

Rodzaj Waga (kg) Wymiary (mm)
(dł. × szer. × wys.)
Ładunek (kg) Cena netto (zł)
modułowy 320 3000 × 380 × 1500 4000 Zapytaj o cenę

Stojak na kamień TPM to solidna konstrukcja służąc do magazynowania płyt kamiennych. Składa się z 2óch długich na 3000 mm szyn stalowych. W każdej z nich znajduje się 41 otworów. Służą do montowania słupków, których w komplecie znajduje się aż 16 szt. Wszystkie wykonane są z profila 60x60x3 i mają po 1500 mm wysokości. Dodatkowym atutem jest wychylanie się podpór pod niewielkim kątem wraz ze składowanym towarem. Podpierają w ten sposób całą powierzchnię płyt co minimalizuje ryzyko pękania płyt lub ich odkształcania. Całość elementów jest zabezpieczona antykorozyjnie w procesie cynkowania ogniowego co zapewnia trwałość i długoletnie użytkowanie.

Stojaki poddawane są cynkowaniu w procesie ogniowym co gwarantuje długą żywotność i funkcjonalność oferowanej konstrukcji.

Stojaki doskonale sprawdzają się w firmach produkcyjnych, fabrykach, warsztatach, na magazynach oraz wszędzie gdzie zachodzi potrzeba magazynowania oraz sortowania i transportu płyt kamiennych czyli tzw. slab. 

Na zamówienie możliwy jest montaż dodatkowych elementów oraz wprowadzenie modyfikacji kolorystycznych, parametrowych lub konstrukcyjnych. Akcesoria zwiększają funkcjonalność produktu, mogą przyspieszyć pracę i usprawnić ją, ale również zwiększyć komfort użytkowania oraz oszczędzają czas związany z jego eksploatacją.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 535 259 334 lub napisz do nas: kontakt@pojemniki-metalowe.com
Call Now Button