Szufla hydrauliczna

Charakterystyka techniczna:

  • Materiał: stal

  • Wykończenie: malowanie natryskowe

  • Kolory:
    RAL 5010 RAL 3001RAL 6005RAL 7036 RAL 9005 RAL 1006

  • Kontrolowany rozładunek

  • Solidna konstrukcja

  • Przystosowany do obsługi przez wózki widłowe

Pojemność (L) Waga (kg) Wymiary (mm)
(dł. × szer. × wys.)
Ładunek (kg) Cena netto (zł)
750 167 2026х1606х612 1500 3490

Wysokiej jakości osprzęt do wózków widłowych. Hydrauliczna łyżka do wózków widłowych jest przeznaczona do standardowych wózków typu masztowego, w których nie jest dostępny hydrauliczny mechanizm przechylania. Szufla hydrauliczna składa się z korpusu zbiornika, ramy z kieszeniami na widły oraz siłownika hydraulicznego do kontrolowanego załadunku i rozładunku. Śruby umieszczone w połowie kieszeni na widły zapewniają bezpieczne i pewne mocowanie czerpaka do wózka widłowego. Chronią przed zsunięciem się szufli pojazdu. Dzięki nim podczas pracy łyżka stabilnie jest przymocowania do wideł i nie przesuwa się. Idealnie usytuowany środek ciężkości załadunku wraz z kontrolowanym ruchem do tyłu i do przodu sprawia, że ​​urządzenie jest łatwe w obsłudze. Duży kąt pochylenia oraz kontrolowany rozładunek to główne zalety szufli. Cechuje się stabilną i solidną konstrukcja. Łopata wykonana jest z solidnej 5 mm blachy stalowej malowanej proszkowo.

Praca z urządzeniem jest bardzo prosta. Aby przymocować łyżkę do wózka widłowego, należy wsunąć widły do kieszeni umieszczonych w podstawie szufli, ustabilizować za pomocą śrub a następnie podpiąć do układu hydraulicznego wózka widłowego i urządzenie jest gotowe do pracy.

Produkt jest wielofunkcyjny i ma szerokie zastosowanie. Szufla nadaje się do prac magazynowych, może być używana do transportowania różnych materiałów sypkich. Idealnie nadaje się do załadunku wszelkich materiałów sypkich takich jak piasek, żwir i kruszywo. Można ją również wykorzystać do przeładunku opału takiego jak węgiel czy pelet bądź w sektorze rolniczym. Sprawdzi się przy transporcie zbóż czy ziemniaków. Przyda się także przy różnego rodzaju pracach budowlanych lub usuwania gruzu z parkingów, poboczy dróg itp. Jest wykonana ze wzmocnionej stali, dzięki czemu poradzi sobie z załadunkiem i transportem wszystkiego. Wykorzystać ją można również przy usuwaniu śniegu i lodu z placu. Użyć możemy jej również do kopania, wyrównywania ziemi i wysypywania różnych materiałów i odpadów.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 535 259 334 lub napisz do nas: kontakt@pojemniki-metalowe.com
Call Now Button