Trawers

Charakterystyka techniczna:

  • Materiał: stal

  • Malowanie: natryskowe

  • Kolory:
    RAL 5010 RAL 3001RAL 6005RAL 7036 RAL 9005 RAL 1006

Cechy produktu:

Rodzaj Waga (kg) Wymiary (mm)
(dł. × szer. × wys.)
Ładunek (kg) Cena netto (zł)
nieskładany 217 2370 x 3010 x 1000 3000 Zapytaj o cenę
składany 226 2370 x 3010 x 1000 3000 Zapytaj o cenę

Trawersy to przyrząd do wózków widłowych zwiększający obszar roboczy przeznaczony do transportu szerokich, długich bądź wielkogabarytowych materiałów. Dzięki większej powierzchni ładunek spoczywa stabilnie podczas przewożenia, nie wystaje po bokach a co najważniejsze bezpiecznie i bez uszkodzeń zostaje wyładowany w miejscu przeznaczenia. Konstrukcja jest solidna i trwała. Trawersy wyposażone są w elementy mocujące do wideł przy końcach kieszeni. Dzięki nim osprzęt jest stabilny i nie przesuwa się na pojeździe podczas pracy. 

Trawersy przed malowaniem są dokładnie czyszczone i odtłuszczane. Następnie pokrywane są podkładem antykorozyjnym oraz farbą poliuretanową w półmatowym wykończeniu. Stanowią one zabezpieczenie przez warunkami atmosferycznymi i rdzą podczas użytkowania kontenerów​ na zewnątrz oraz ułatwiają czyszczenie dzięki gładkiej powierzchni struktury nawierzchniowej.

Trawersy doskonale sprawdzają się w firmach produkcyjnych, terenach przemysłowych, na magazynach, budowach, w skupach złomu, gospodarstwach rolnych oraz wszędzie gdzie zachodzi potrzeba transportu produktów, odpadów, surowców. To narzędzia niezwykle wszechstronne nadające się do lekkich jak i ciężkich materiałów takich jak: profile, pręty, blachy, kratownice, listwy, rury, płyty wiórowe, gips-karton, drzwi, meble, okna i wiele innych.

Na zamówienie możliwy jest montaż dodatkowych elementów oraz wprowadzenie modyfikacji kolorystycznych, parametrowych lub konstrukcyjnych. Akcesoria zwiększają funkcjonalność produktu, mogą przyspieszyć pracę i usprawnić ją, ale również zwiększyć komfort użytkowania oraz oszczędzają czas związany z jego eksploatacją.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 535 259 334 lub napisz do nas: kontakt@pojemniki-metalowe.com
Call Now Button