Wyposażenie magazynowo-transportowe

Produkty do magazynowania i transportu

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór produktów przeznaczonych do magazynowania i transportu różnego rodzaju towarów. Wszystkie wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Łatwa obsługa, niezawodność i uniwersalność to tylko niektóre z zalet naszych pojemników i stojaków. Każdy z modeli jest produkowany tak, aby gromadzić oraz transportować  materiały czy odpady komfortowo i szybko. Istnieje również możliwość dostosowania towaru do potrzeb klienta za dodatkową opłatą lub wykonanie produktu na zamówienie.

620x620x280

Wanna ociekowa z kratą

PHOTO-2022-02-16-11-44-28-removebg-preview

Skrzynia składana PMPF

1637741829236-removebg-preview

 Skrzyniopaleta otwarta PMPB

aaaaaaa

 Skrzyniopaleta otwarta PMPP

proszkowa1

Nadstawka paletowa

pojemnik pcs na butle

Pojemnik na butle PCS

paleta-stal-2

Manurak

stojak_do_renowacji_felgg-removebg-preview

Stojak do renowacji felg

stojamkjbnj

Stojak magazynowy

stojak-A-bok-na

Stojak na kamień A-bok

8dfede_stojak-na-plyty-kamienne-producent-2200zl-netto-zdjecia

Stojak na kamień TPM

1200x800x210

Wanna ociekowa bez kraty

1634409876568-removebg-preview

 Skrzyniopaleta otwarta PMPN

pmpl 3

 Skrzyniopaleta otwarta PMPL

PHOTO-2022-05-12-09-18-07-removebg-preview

 Skrzyniopaleta otwarta PMPO

git3

Pojemniki Gitterbox

pojemnik_na_niedź.2-removebg-preview

Pojemnik z zamkami PZZ

wózek palet

Wózek paletowy

stojak felgi i opony

Stojak na felgi / opony

Stojak do big bagów

Stojak na worki Big Bag

a-bok podwójny bok

Stojak A-bok podwójny

pal stal

Paleta stalowa PS

Czytaj więcej

Koleby samowyładowcze z naszej oferty

Dostępne na rynku samowyładowcze kontenery cechują się niezwykle dużą różnorodnością – zarówno jeśli chodzi o samą jakość końcowych wyrobów, jak i rozwiązania użytkowe. Producenci starają się zyskiwać przewagę konkurencyjną niemal na każdym polu. Niestety, często wysiłki te odbywają się właśnie kosztem wspomnianej jakości produktów. Chęć zaproponowania klientom możliwie najniższych cen może nieść za sobą oszczędności na materiałach, sprzęcie, personelu oraz technikach produkcyjnych.
Tego rodzaju podejście jest dla nas nieakceptowalne. W ramach naszej działalności dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom koleby samowyładowcze tanie, ale przy tym również solidne, wytrzymałe, wygodne w użytkowaniu oraz wzbogacone o dodatkowo zwiększające efektywność pracy funkcjonalności. W tym celu korzystamy wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów oraz sprawdzonych technik i schematów produkcyjnych, stanowiących owoc ponad 10 lat niezwykle aktywnego funkcjonowania naszej firmy na polskim rynku.
Jeśli chodzi o ogólną specyfikację dostępnych w ramach naszego asortymentu pojemników samowyładowczych, nasze produkty cechują się m.in.:
•    wykorzystaniem na etapie produkcji trwałego stopu stali, którego grubość w ramach krawędzi bocznych może obejmować od 2 do 4 mm, natomiast podstawy – od 3 do 6 mm,
•    szerokim wachlarzem wariantów kolorystycznych, w ramach wzornika RAL,
•    kompatybilnością ze zdecydowaną większością występujących na rynku wózków widłowych,
•    doskonałym wyważeniem, wzmocnionym dodatkowo poprzez dociążenie środka ciężkości ich konstrukcji,
•   dużym zakresem dostępnych pojemności oraz możliwości załadunkowych, wynoszącymi kolejno – w zależności od konkretnego modelu koleby samowyładowczej – od 250 do 2500 litrów objętości oraz do 3000 kg całkowitej wagi ładunku.

Kontenery samowyładowcze – dostępne rodzaje produktów

Uwzględnione w naszej ofercie pojemniki samowyładowcze można podzielić na trzy podstawowe rodzaje, uzależnione od zastosowanego w ramach ich konstrukcji systemu opróżniania oraz końcowego kształtu kontenera. W dalszej części tekstu dokonaliśmy skrótowej charakterystyki każdego z dostępnych rozwiązań.

Kontener samowyładowczy z otwieranym dnem

Rodzaj kontenera samowyładowczego posiadający dno w formie otwieralnej klapy. Wyładunek zawartości możliwy jest do wykonania bez konieczności opuszczania wózka widłowego przez operatora, za pośrednictwem pojedynczego pociągnięcia kabla. Po zakończeniu tej czynności klapa zamknie się automatycznie.

Kontener wywrotka

Proces opróżniania kontenera wywrotki przebiega na tej samej zasadzie, co w przypadku samochodów ciężarowych wyposażonych w przechylaną skrzynię ładunkową. Wysoka efektywność rozładunku wzmocniona jest w dużej części pojemników tego typu m.in. poprzez zastosowanie mechanizmu sprężyn naciągowych, umiejscowionych pomiędzy częścią załadunkową kontenera a jego podstawą.

Pojemnik samowyładowczy w formie szufli mechanicznej

Usunięcie zawartości z kontenera samowyładowczego tego rodzaju przebiega tak samo jak w przypadku kontenera wywrotki. Tym, co odróżnia ów typ produktu od pozostałych jest jednak sam kształt pojemnika, umożliwiający nabieranie ładunku (np. śniegu lub piasku) bezpośrednio z wózka widłowego.
W celu zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami na temat dostępnych w naszej ofercie kontenerów samowyładowczych, zachęcamy do odwiedzin na podstronach dedykowanych poszczególnym produktom.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 535 259 334 lub napisz do nas: kontakt@pojemniki-metalowe.com
Call Now Button